Otvorené pozície

Momentálne hľadáme:

Mechanický konštruktér

Do nášho mechanické tímu hľadáme skúseného mechanického konštruktéra 🦾🔧, ktorý posilní mechanický tím a bude sa podieľať na vývoji našich produktov 🔩⚙️. Využi príležitosť podieľať sa na technologicky zaujímavých projektoch v oblasti jednoúčelových strojov a výrobných zariadení. Uplatni svoj potenciál pri návrhu riešení a tvorbe výkresovej dokumentácie.

Chceš sa dozvedieť viac?😎

Pozri sa sem, alebo napíš nam.

Tešíme sa na Vaše životopisy 👍.

Čítaj viac online alebo nás kontaktuj a preberieme, aké príležitosti máme práve pre Teba.

Nenašiel si sa v tom? Napíš nám o práci, ktorú by si chcel u nás robiť!

V ANV sme tím nadšencov pre to, čo robíme. Staviame na úprimnosti, profesionalite a stojíme si za slovom. Navyše, naša práca nás baví! Dobrý tím a dobrý zmysel pre humor sú jednými z našich najsilnejších stránok.

Projekty, ktoré riešime sú technologicky zaujímavé, často-krát úplne nové a jedinečné. Vďaka tomu sa náš tím zlepšuje s každým odovzdaným produktom. Tu máš príležitosť tiež sa zlepšovať, a učiť sa od kolegov, ktorí už čo-to preskákali.

V ANV stretneš rôzne typy ľudí - srdcom technikov, milovníkov áut, umenia, varenia, ľudí učiacich sa cudzie jazyky, poľovníkov a športovcov. No všetkých nás spája túžba využívať technológiu pre lepší a bezpečnejší život ľudí. Aj vďaka nám sa jazdí v bezpečnejších a pohodlnejšich autách, chodí cez spoľahlivejšie mosty, a vyšetruje modernejšími medicínskymi prístrojmi. Navrhujeme a zostavujeme špičkové zariadenia v oblasti merania a testovania - od jednoduchých zariadení na meranie až po zložité testovacie systémy.

Prečo pracovať v ANV?

  • Vážime si dlhodobé vzťahy. Po 3 mesiacoch skúšobnej doby dostaneš zmluvu na dobu neurčitú.
  • Staneš sa súčasťou organizácie s jedinečným postavením na slovenskom trhu, a budeš pracovať na projektoch svetoznámych značiek.
  • Spolu tvoríme neformálnu firemnú kultúru. Stretneš tu priateľských kolegov, ktorí jednajú otvorene, a pracujú s entuziazmom.
  • Oceňujeme dobrú prácu. Ak dosiahneme firemné aj tímové ciele, dostaneš za to koncoročnú odmenu zo zisku.
  • Kompenzujeme prácu nadčas. Formou platu navyše, alebo náhradného voľna.
  • Každý deň si môžeš dať ovocie zadarmo.
  • Chceme sa spolu aj zabávať. Pravidelne spolu skočíme na pivo, zahrať si stolný futbal, organizujeme teambuildingy, a oslavujeme narodeniny.

Si zvedavý, ako to u nás vyzerá? Nakukni do života ANV!